Firma Studio Pilates Magdalena Faliszewska powstała dzięki wsparciu Lokalnej Grupy Działania Dobra Widawa, w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 kierowanego przez społeczność”.
Lokalna Grupa Działania Dobra Widawa – wspieramy mieszkańców naszego obszaru, działaczy społecznych, przedsiębiorców - w realizacji inicjatyw na rzecz rozwoju lokalnego obszarów wiejskich - projektów kulturalnych, społecznych, inwestycyjnych.
Lokalna Grupa Działania Dobra Widawa jest Stowarzyszeniem działającym na zasadzie partnerstwa składającego się z przedstawicieli trzech sektorów: publicznego, społecznego, gospodarczego oraz mieszkańców. Zrzesza 10 sąsiadujących ze sobą gmin: Bierutów, Dobroszyce, Dziadowa Kłoda, Międzybórz, Oleśnica, Syców, Czernica, Długołęka, Jelcz-Laskowice, Wilków, należących do 4 powiatów – oleśnickiego, wrocławskiego, oławskiego oraz namysłowskiego.
Celem LGD jest łączenie rozproszonych dotąd działań mieszkańców, stymulowanie ich pomysłowości i aktywności związanej z działaniem na rzecz obszaru gmin członkowskich oraz pozyskiwanie środków finansowych na realizację celów zapisanych w Lokalnej Strategii Rozwoju tego obszaru.
Na podstawie podpisanej z Zarządem Województwa Dolnośląskiego Umowy o warunkach i sposobie realizacji strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność, LGD Dobra Widawa prowadzi nabory wniosków o przyznanie pomocy w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich i rozdysponowuje środki na następujące działania na swoim obszarze:
ul. Wojska Polskiego 67/69
56-400 Oleśnica
tel. 71 314 32 01
e-mail: biuro@dobrawidawa.pl
www.dobrawidawa.pl
Lokalna Grupa Działania Dobra Widawa
– „Oficjalny Profil”
Operacja pn. Rozpoczęcie innowacyjnej działalności gospodarczej Studio Pilates Magdalena Faliszewska mająca na celu utworzenie 1 nowego przedsiębiorstwa opartego na innowacyjnych rozwiązaniach: Studio Pilates Magdalena Faliszewska oraz stworzenie 1 miejsca pracy poprzez samozatrudnienie osoby z grupy defaworyzowanej współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19. Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER, poddziałanie 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.